• Wdzięcznym sercem dziękujemy za modlitwy w intencji nas kapłanów pracujących w naszej parafii; szczególnie zaś dziękujemy tym osobom, które podjęły stałą taka modlitwę. Zapewniamy o wzajemnej stałej pamięci w modlitwie z naszej strony. To jest wspaniały fundament wzajemnego umacniania się w nadprzyrodzonej wierze, nadziei i miłości oraz budowania prawdziwej wspólnoty duchowej w naszej rodzinie parafialnej. Dziękujemy za ofiary składane na jadłodajnie im. Świętego brata Alberta we Wrześni. Zebraliśmy kwotę 3.899 zł. Jeszcze raz dziękujemy za każdy, życzliwy dar serca.
  • Bardzo dziękujemy także wszystkim, którzy ubiegłej niedzieli złożyli do skarbonek ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która buduje cały naród, jako dar wdzięczności wobec Boga za wielkie rzeczy jakie uczynił w ciągu naszych dziejów. Na ten cel zebraliśmy 499,50 zł.
  • Serdeczne podziękowanie składamy również naszej scholi i jej rodzicom, za wspaniałą organizację Przeglądu Piosenki Religijnej "To dla Ciebie Dobry Boże pioseneczka ta", w którym udział wzięło 5 scholi i 2 solistki. Wspólna radość spotkania była najlepszym prezentem dla naszych parafialnych organizatorów, którzy zebrali wiele podziękowań od wszystkich zaproszonych gości. I my jeszcze raz składamy serdeczne podziękowanie za tyle pięknych chwil przeżytych ubiegłej niedzieli.
  • Rejonowe Spotkanie dla Narzeczonych odbędzie się dzisiaj od godz. 14 do 16.00 w plebanii naszej parafii. W spotkaniu powinny wziąć udział pary, które maja ślubować do 11 września włącznie.
  • We wtorek 14 czerwca przypada wspomnienie bł. Bp. Michała Kozala a w środę 15 czerwca bł. bł. Jolanty, patronki archidiecezji. Msze Święte będą o godz. 17.00 i 18.00.
  • Spotkanie Wrzesińskiego Koła Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w plebanii. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  • W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca 50-letnia śp. Teresa Królak. Pogrzeb naszej parafianki odbędzie się w poniedziałek. O godz. 12.00 będzie Msza Święta w kościele, a o godz. 13.00 – pogrzeb na cmentarzu farnym. Wieczny odpoczynek...
  • Zachęcamy, aby przy wyjściu z kościoła nabyć "Przewodnik Katolicki" w którym między innymi przeczytamy artykuł "Trudna droga pomnika". Na stolikach przy wyjściach z kościoła są też wyłożone bezpłatne egzemplarze najnowszego "Przeglądu Powiatowego".